MDP 2017

Strona 2

Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze, Korzenna 8 lipca 2001 rok. Poseł na Sejm RP Kazimierz Sas wręcza puchary
Korzenna 2001 r.
Poszeł na Sejm RP pan Kazimierz Sas wręcza puchary

Nasze Drużny MDP podczas zawodów w Korzennej w 2001 r.

Grybów 2002 r.

Drużyna MDP Korzenna na powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych w Grybowie

Korzenna 2004 r.
Podczas ferii zimowych odbyło sie w naszej jednostce szkolenie nowych członków MDP. Szkolenie przeprowadzili: Wojtarowicz Dominik i Miczołek.

Nowy Sącz 2004 r.
Turniej tenisa stołowego drużyn MDP w Nowym Sączu

Korzenna 2004 r.
Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Jednostka OSP Korzenna wystawiła cztery drużyny (jedna OSP, dwie MDP, jedna ŻDP)

Korzenna 2005 r.
Zebranie sprawozdawcze za rok 2004 z udziałem MDP

Korzenna 2005 r.
Egzamin Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP Korzenna, który był poprzedzony dwutygodniowym szkoleniem. Szkolenie przeprowadził: Janusz Miczołek, w skład komisji zasiadali: Wojtarowicz Stanisław, Ziemba Tomasz, Kubiak Krzysztof, Wojtarowicz Wojciech.

M.D.P. Kiedyś

M D P Kiedyś

Pierwsza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza przy naszej jednostce powstała w roku 1969. Tradycja ta jest podtrzymywana do dnia dzisiejszego.

MDP OSP Korzenna 1970 r.
Od lewej: Pawlikowski Julian (prezes OSP), Klimontowski Antoni, Świerad Józef, Łukasik Józef, Olchawski Józef, Gołąb Marian, Pękała Jan, Gołąb Zbigniew, Oleksyk Kazimierz, Tabaszewski Stanisław, Śpiewak Ryszard, Migacz Piotr, Jasiński Marek, Wojtarowicz Wojciech

Strażacy oraz drużyna młodzieżowa 1974 r.

Żeńska drużyna młodzieżowa, pasowanie na młodzieżowca przez ptk Paczka 1984 r.

Członkowie OSP oraz drużyny młodzieżowe 1984 r. - 50 lecie OSP

Młodzieżowe drużyny pożarnicze 1984 r. - ślubowanie

Zawody Strażackie - wręczenie dyplomów przez Naczelnika Gminy oraz Gm. Kom. OSP 1985 r.

Zawody strażackie w Gołkowicach 1974 r.

Winiary 2000 r.
Drużyna siatkarzy z OSP Korzenna reprezentująca powiat nowosądecki w rozgrywkach o puchar Prezesa Wojewódzkiego ZOSPRP.
Stoją od lewej: Bienias Antoni, Wojtarowicz Stanisław, Bednarski Krzysztof, Boroński Mateusz, Bednarski Jan, Wojtarowicz Dominik.
Z przodu od lewej: Mokrzycki Marek, Olchawa Piotr, Klimontowski Antoni, Bieniek Jarosław.
Nasza drużyna zajeła wtedy bardzo dobre II miejsce co było sporym sukcesem naszej jednostki.

Zwycieska drużyna OSP Korzenna w Powiatowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej MDP. Złockie 9 grudzień 2000 r.