Niecew- samochód wypadł z drogi


7 czerwca około godziny 7.55 zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu, OSP Korzenna oraz OSP Wojnarowa zadysponowane zostały do działań do miejscowości Niecew. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że kierująca samochodem osobowym Renault zjechała z drogi i uderzyła w przydrożny przepust. Pojazdem podróżowały dwie dorosłe osoby, które opuściły pojazd o własnych siłach przed przybyciem pierwszego zastępu straży, nie odnosząc widocznych obrażeń. Kierująca autem uskarżała się na dolegliwości. Przód samochodu znajdował się w rowie a tył pojazdu wystawał na jezdnię powodując utrudnienia w poruszaniu się innych pojazdów. Działania zastępów straży  polegały na  zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu instalacji elektrycznej w uszkodzonym samochodzie oraz  przemieszczeniu uszkodzonego samochodu z rowu i odstawieniu go w wyznaczone przez Policję miejsce. Usunięto z jezdni ziemię oraz niewielkich rozmiarów kamienie naniesione w wyniku zdarzenia. Osoba poszkodowana została przewieziona do szpitala.

Działania naszego zastępu trwała niecałą godzinę.

SiŚ:
- zastęp GBA JRG1 PSP Nowy Sącz
- zastęp SLRRt JRG1 PSP Nowy Sącz
- zastęp OSP Korzenna
- zastęp OSP Wojnarowa

Zobacz zdjęcia!

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS