Korzenna- zderzeniu dwóch samochodów

W centrum Korzennej doszło do zderzenia samochodu cysterny przewożącej mleko z osobówką - nikt nie został ranny.

22 czerwca o godzinie 11:12 , nasz zastęp został zadysponowany do zdarzenia drogowego, które miało miejsce w centrum Korzennej nieopodal naszej remizy. Doszło tam do zderzenia samochodu ciężarowego przewożącego mleko z samochodem osobowym. Samochód osobowy znajdował się na parkingu natomiast ciężarówka zajmował jeden drogi. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem akumulatorów w pojazdach, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz kierowaniu ruchem wahadłowo.

Działania naszego zastępu trwały około godziny czasu.

Siły i środki:
- zastęp GBA OSP Korzenna
- Policja

Zobacz zdjęcia!

 

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS