VII Powiatowy Zlot Młodzieżowych Dryżyn Pożarniczych


Masza młodzież na zlocie w Grybowie.

22 czerwca w Grybowie odbył się  VII Powiatowy Zlot Młodzieżowych Dryżyn Pożarniczych. W zlocie wzięło udział 68 drużyn tj. około 500 osób. Podczas zlotu drużyny miały do pokonania ponad odcinek ponad 5 km. Na trasie należało zaliczyć 6 punktów w których uczestnicy musieli wykonać zadania między innymi  takie jak napełnianie  nalewaka wodą przy wykorzystaniu małych kubków. Były też elementy edukacyjne związane z bezpieczeństwem takie jak udzielanie pierwszej pomocy. Zasady bezpieczeństwa prócz strażaków  przedstawiali Policjanci oraz funkcjonariusze  Karpackiego Oddziału Straży Granicznej. Zlot był realizowany dzięki finansowemu wsparciu Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu w ramach programu „Bezpieczne Sądeckie” oraz Burmistrza Grybowa. Zlot wsparły swoimi produktami  firmy Konspol, Muszynianka, SHP Składnica oraz Koral. Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu zapewnił odblaski. Kolejny już VIII zlot odbędzie się za rok.

Zródło: www.psp-nowysacz.pl

Zobacz zdjęcia na www.psp-nowysacz.pl

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS