Najmłodsi zasilili nasze szeregi.

Sześcioro nowych strażaków zasiliło szeregi naszej MDP.

W ostatnim czasie odbywało się szkolenie nowych członków MDP. Uczestniczyło w nim 11 osób. Młodzi druhowie zapoznali się z wiedzą teoretyczną, którą każdy strażak powinien posiadać.

19 czerwca miał miejsce egzamin, do którego przystąpiło 6 osób. Wszyscy otrzymali wynik pozytywny, stając się pełnoprawnymi członkami MDP Korzenna.

Przy tej okazji inni nasi młodzieżowcy zostali nagrodzeni pucharami za udział i zdobyte miejsca w gminnych turnieju wiedzy pożarniczej.

Z tego miejsca należą się jak zawsze duże podziękowania dla dh opiekuna MDP Dominika oraz dh Kingi za przygotowanie młodzieży do egzaminu oraz turnieju wiedzy pożarniczej.

Bardzo dziękujemy naszej młodzieży która zasiliła nasze szeregi i ma dużą chęć uczestniczenia w życiu strażackim.