Spotkanie MDP z Policjantami

Jakiś czas temu nasi najmłodsi strażacy sporo się dowiedzieli na temat naszej jednostki, działalności OSP oraz sprzętu przeciwpożarowego. Dziś natomiast wszyscy członkowie MDP mieli okazję spotkać się z policjantami. Funkcjonariusze przypomnieli o najważniejszych zasadach poruszania się po drogach, ale zwrócili też uwagę np. na bezpieczeństwo w świecie wirtualnym. Młodzież mogła się też przekonać, jak działa ręczny miernik prędkości, co okazało się największą atrakcją.
Serdecznie dziękujemy za dzisiejsze spotkanie i podzielenie się wiedzą sierż. Annie i sierż. Markowi z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz asp. sztab. Adamowi Sułowiczowi - kierownikowi komisariatu w Korzennej.