Łęka - zderzenie trzech pojazdów

Trzy samochody zderzyły się w Łęce - jedna osoba została poszkodowana.

24 września o godzinie 16:50, nasz zastęp został zadysponowany do zdarzenia drogowego. Zdarzenie miało miejsce na drodze powiatowej w miejscowości Łęka.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia, po rozpoznaniu okazało się, że doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Dwa pojazdy znajdowały się na przydrożnym parkingu natomiast jeden na poboczu drogi. W samochodach doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych. Jedna osoba z podróżujących uskarżała się na dolegliwości.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych, rozłączeniu klem akumulatora w pojazdach oraz kierowaniu ruchem wahadłowo.

Działania naszego zastępu trwały około godziny czasu.

Siły i środki:
- zastęp GBARt JRG1 PSP Nowy Sącz