M.D.P. Kiedyś

M D P Kiedyś

Pierwsza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza przy naszej jednostce powstała w roku 1969. Tradycja ta jest podtrzymywana do dnia dzisiejszego.

MDP OSP Korzenna 1970 r.
Od lewej: Pawlikowski Julian (prezes OSP), Klimontowski Antoni, Świerad Józef, Łukasik Józef, Olchawski Józef, Gołąb Marian, Pękała Jan, Gołąb Zbigniew, Oleksyk Kazimierz, Tabaszewski Stanisław, Śpiewak Ryszard, Migacz Piotr, Jasiński Marek, Wojtarowicz Wojciech

Strażacy oraz drużyna młodzieżowa 1974 r.

Żeńska drużyna młodzieżowa, pasowanie na młodzieżowca przez ptk Paczka 1984 r.

Członkowie OSP oraz drużyny młodzieżowe 1984 r. - 50 lecie OSP

Młodzieżowe drużyny pożarnicze 1984 r. - ślubowanie

Zawody Strażackie - wręczenie dyplomów przez Naczelnika Gminy oraz Gm. Kom. OSP 1985 r.

Zawody strażackie w Gołkowicach 1974 r.

Winiary 2000 r.
Drużyna siatkarzy z OSP Korzenna reprezentująca powiat nowosądecki w rozgrywkach o puchar Prezesa Wojewódzkiego ZOSPRP.
Stoją od lewej: Bienias Antoni, Wojtarowicz Stanisław, Bednarski Krzysztof, Boroński Mateusz, Bednarski Jan, Wojtarowicz Dominik.
Z przodu od lewej: Mokrzycki Marek, Olchawa Piotr, Klimontowski Antoni, Bieniek Jarosław.
Nasza drużyna zajeła wtedy bardzo dobre II miejsce co było sporym sukcesem naszej jednostki.

Zwycieska drużyna OSP Korzenna w Powiatowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej MDP. Złockie 9 grudzień 2000 r.