Gminne zawody dla MDP

2 października na stadionie sportowym w Wojnarowej odbyły się gminne zawody sportowo pożarnicze według regulaminu CTiF dla młodzieżowych drużyn pożarniczych. Zawody zostały zorganizowane dla trzech gmin tj. Nawojowa, Kamionka Wielka oraz Korzenna. W turnieju udział wzięło w sumie 12 drużyn.

Naszą jednostkę reprezentowały dwie drużyny, chłopców oraz dziewczyn. Po rozegraniu trzech konkurencji czyli musztry, sztafety oraz bojówki nasze drużyny zajęły następujące miejsca:
- drużyna dziewczyn - 2 miejsce
- drużyna chłopców -  4 miejsce.

Zwycięzcom gratulujemy!

Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom za zorganizowanie turnieju, opiekunom naszych drużyn za przygotowanie do zawodów oraz szczególne podziękowania dla naszych zawodników, którzy godnie reprezentowali naszą jednostkę. 

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS