Zebranie sprawozdawcze za 2022 rok

W niedziele 29 stycznia w remizie OSP Korzenna odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze za 2022 rok.

Otwierając zebranie prezes OSP Janusz Szambelan przywitał zaproszonych gości oraz przybyłych na zebranie druhen i druhów. W tym roku zagościli u Nas :

Patryk Wicher - Poseł na sejm RP

bryg.mgr.inż Marian Marszałek - Naczelnik Wydziału Operacyjno Szkoleniowego PSP Nowy Sącz

Dh Paweł Rola - Komendant Gminny

Zofia Nika - Członek Zarządu Powiatu Nowosądeckiego

Wojciech Wideł - zastępca kierownika Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji rolnictwa

Druhowie z DHZ Nowa Lubownia

Andrzej Czerwiński- Członek honorowy

Waldemar Olszyński - Członek honorowy

Jan Budnik - Członek honorowy

Na nasze zebranie przybyli również przedstawiciele stowarzyszenia "Bliżej Sącza" na czele z Prezesem Zbigniewem Gabrys, którzy podziękowali naszym strażakom za pomoc i udział w koncercie Charytatywnym "Dźwigamy dla Amelki".

Przewodniczącym zebrania jednogłośnie został pan Waldemar Olszyński, który podziękował za wybór i poprowadził zebranie zgodnie z porządkiem.

Prezes OSP przedstawił sprawozdanie z działalności OSP Korzenna i plan działania na rok 2023. Na zakończenie podziękował wszystkim za wsparcie finansowe działalności OSP.

Dh-na Lucyna Szambelan przedstawiła sprawozdanie finansowe za 2022 rok oraz plan finansowy na bieżący 2023 r. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej dh Jan Żuchowicz przedstawił sprawozdanie oraz złożył wniosek o udzielenie absolutorium Zarządowi OSP za 2022 rok.

Następnie odbyła się dyskusja i wystąpienia zaproszonych gości, którym bardzo dziękujemy za "dobre słowo".

Po zakończeniu wystąpień zaproszonych gości i dyskusji zostały przyjęte uchwały i wnioski przedstawione przez Komisje Uchwał i Wniosków.

Miło nam poinformować że nasza jednostka wzbogaciła się o kolejnego członka honorowego jednostki został Pan Wojciech Wideł.

Przed zakończeniem zebrania Prezes OSP podziękował za udzielenie absolutorium oraz zaprosił gości i druhów na poczęstunek. Po czym Przewodniczący ogłosił zakończenie zebrania.