Turniej w FIFE dla MDP

Maciej Krasiński mistrzem turnieju FIFA 2023

30.01.2023 roku w remizie OSP Korzenna odbył się pierwszy strażacki turniej w FIFE 23 dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. W zawodach wzięło udział 12 zawodników. Gracze zostali podzieleni na cztery grupy, następnie najlepsi z każdej grupy awansowali do dalszej rywalizacji. W tej edycji o mistrza turnieju w finale miedzy sobą zmierzyli się Maciej Krasiński oraz Rafał Włodarz . Natomiast walkę o trzecie miejsce stoczyli Filip Oracz oraz Wiktor Orzechowski. Po zaciętych meczach klasyfikacja wyglądała następująco:

1 miejsce Maciej Krasiński

2 miejsce Rafał Włodarz

3 miejsce Filip Oracz

4 miejsce Wiktor Orzechowski

Dziękujemy Dh Dominikowi Wojtarowiczowi za zorganizowanie turnieju oraz ufundowanie pucharów. Podziękowania należą się również Panu Radnemu Powiatowemu Marcinowi Bulandzie za ufundowanie nagród rzeczowych dla uczestników turnieju .

Wszystkim którzy wzięli udział w turnieju dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy

Widzimy się za rok