Nabór i szkolenia dla MDP

12 młodych osób zasiliło szeregi naszej MDP.

Jak co roku, przy okazji ferii zimowych, został zorganizowany nabór dla osób, które chciałyby zasilić szeregi naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

W okresie ferii zimowych odbywały się szkolenia dla nowych członków MDP. Uczestniczyło w nim w sumie 12 osób. Młodzi druhowie zapoznali się z wiedzą teoretyczną, którą każdy strażak powinien posiadać.
Odbyli także ćwiczenia praktyczne z zakresu pierwszej pomocy, które poprowadził druh Janusz Miczołek.

11 lutego miał miejsce egzamin, z którego wszyscy otrzymali wynik pozytywny, stając się pełnoprawnymi członkami MDP Korzenna.

Z tego miejsca bardzo dziękujemy młodzieży za poświęcony czas oraz za chęć wstąpienia w nasze szeregi. Dziękujemy opiekunom MDP za przeprowadzenie szkoleń oraz Prezesowi i Naczelnikowi za przeprowadzenie egzaminu.