Impreza integracyjna MDP

Dnia 23.01.2010 roku odbyła się w remizie OSP Korzenna impreza integracyjna MDP Korzenna z MDP Mogilno. Tuż przed 17 zjawili się zaproszeni goście wraz ze swymi opiekunami, więc mogliśmy zaczynać. Na wstępie padło kilka słów podziękowania, po czym włączono muzykę. Nie było problemu z rozkręceniem imprezy. Zdecydowaną większość stanowili panowie, co zupełnie nie przeszkadzało naszym panią. Jak widać na niektórych zdjęciach, integracja damsko- męska przebiegała bardzo dobrze. Zabawa trwała całe 5 godzin, bez przerw. To bez wątpienie była najlepsza impreza Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej jaka odbyła się w naszej remizie. Dziękujemy całemu Zarządowi OSP Korzenna, za zorganizowanie zabawy i opiekę nad nami podczas jej trwania.
opis: Beata Kita

Zobacz Zdjęcia!