Gminne Zawody Sportowo-pożarnicze dla MDP !!!

Dnia 19 września 2010 r. odbyły się Gminne Zawody Sportowo-pożarnicze dla młodzieżowych drużyn pożarniczych według międzynarodowego regulaminu CTiF w Grybowie.

Zawody są rozgrywane w dwóch konkurencjach, sztafecie pożarniczej i rozwinięciu bojowym.
W zawodach wzięły udział dwie drużyny MDP z naszej jednostki: dziewczyny i chłopcy, a także drużyny MDP z Lipnicy Wielkiej i Mogilna.

Po rozegraniu dwóch konkurencji kolejność miejsc przedstawiała się następująco:

DZIEWCZYNY:

I miejsce - MDP Lipnica Wielka
II miejsce - MDP Korzenna

CHŁOPCY:

I miejsce - MDP Korzenna
II miejsce - MDP Mogilno
III miejsce - MDP Lipnica Wielka

Skład naszych drużyn był następujący:
DZIEWCZYNY: Monika Uszko, Kinga Oleksyk, Kinga Turska, Dominika Kubisz, Paulina Świerad, Karolina Kubisz, Kinga Łaś, Karolina Oleksyk, Katarzyna Leśniowska, Magdalena Kasprzyk
CHŁOPCY: Tomasz Dźwigniewski, Kamil Kuzera, Dawid Pres, Andrzej Oleksyk, Michał Buczyński, Paweł Szambelan, Rafał Jasiński, Mateusz Kasprzyk, Łukasz Obrzut

Zawody te były również eliminacjami do zawodów powiatowych, w wyniku zajętych miejsc obie nasze drużyny zakwalifikowały się do tych zawodów, które odbędą się już 26 września w Podegrodziu na stadionie sportowych o godzinie 14.00.
Gratulujemy udziału w zawodach gminnych, zajętych miejsc życząc sukcesów na zawodach powiatowych. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zawodów, opiekunom, którzy przygotowywali drużyny do zawodów i tym, którzy opiekowali się młodzieżą w czasie trwania zawodów - strażakom z OSP Korzenna.