Dwa bardzo dobre miejsca na zawodach MDP w Podegrodziu !!!

W dniu 26 września na stadionie sportowym w Podegrodziu przeprowadzono II Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych powiatu nowosądeckiego.

Organizatorem zawodów był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSPRP w Nowym Sączu i Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Nowy Sącz. Zawody były przeprowadzone według międzynarodowego regulaminu CTiF.
W  wyniku eliminacji na gminnych zawodach dla MDP w Grybowie dwie nasze drużyny zakwalifikowały się do zawodów powiatowych. W zawodach powiatowych wzięło udział 28 drużyn MDP, wśród chłopców 18 i dziewczyn 10.
Nasi młodzi druhowie po rozegraniu dwóch konkurencji tj. biegu sztafetowego i rozwinięciu bojowego zajęły dwa bardzo dobre miejsca a jednocześnie identyczne w swoich grupach tj. CHŁOPCY - 5 miejsce, DZIEWCZYNY - 5 miejsce.

Skład naszych drużyn był następujący:

DZIEWCZYNY: Monika Uszko, Kinga Oleksyk, Kinga Turska, Dominika Kubisz, Paulina Oleksyk, Kamila Łaś Karolina Kubisz, Kinga Łaś, Karolina Oleksyk, Katarzyna Leśniowska, Magdalena Kasprzyk
CHŁOPCY: Tomasz Dźwigniewski, Dawid Pres, Andrzej Oleksyk, Michał Buczyński, Paweł Szambelan, Rafał Jasiński, Mateusz Kasprzyk, Łukasz Obrzut, Krzysztof Bajorek

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary i nagrody ufundowane przez organizatorów i sponsorów.
Dziękujemy naszym młodym adeptom pożarnictwa zaangażowania i gratulujemy udanej rywalizacji i zajętych miejsc oraz życzymy powodzenia w następnych zawodach.
Dziękujemy organizatorom za przygotowanie drużyn do zawodów i opiekę nad nimi. Szczególne podziękowania dla druha Dominika Wojtarowicza, który od lat zajmuje się Młodzieżowymi Drużynami Pożarniczymi w naszej jednostce.
Dziękujemy kibicom z Korzennej, którzy przybyli do Podegrodzia wspierać nasze drużyny.
Dziękujemy organizatorom za zorganizowanie zawodów i wszystkim, którzy przyczynili się do sportowego przebiegu zawodów.

Zobacz Zdjęcia!