Zacięta walka, sportowa atmosfera, świetne nagrody !!!

W dniu 11 grudnia 2010 r. w budynku remizy OSP Korzenna odbyła się IV edycja strażackiego turnieju w tenisa stołowego.
Już po raz czwarty w budynku remizy OSP Korzenna zorganiozowane zostały zawody w tenisa stołowego dla naszych strażaków. W tej edycji o Puchar Przechodni Prezesa Zarządu OSP Korzenna walczyło 12-tu druhów. Tym razem zawodników podzielono na trzy grupy, czteroosobowe, rozgrywając mecze każdy z każdym w grupie, a z grupy awansowało dwóch zawodników do dalszej części rozgrywek.
GRUPA A:
Wojtarowicz Dominik, Zarański Jan, Żuchowicz Michał, Mokrzycki Marek
Była to grupa tzw. grupa śmierci. Największą niespodzianką był awans z grupy Jana Zarańskiego a odpadnięcie Marka Mokrzyckiego.
Z tej grupy awansowali: Dominik Wojtarowicz i Jan Zarański.
GRUPA B:
Zając Przemysław, Bielak Mateusz, Bieniek Jarosław, Wojtarowicz Wojciech
Z grupy pewnie awansował Przemysław Zając wygrywając wszystkie mecze,  a po przeliczeniu wygranych setów drugie miejsce zajął Jarosław Bieniek
GRUPA C:
Klimek Mateusz, Stawiarski Jakub, Węgrzynowski Grzegorz, Grochot Jakub
Z grupy awansował z kompletem zwycięstw Mateusz Klimek a drugie miejsce zajął Jakub Stawiarski

Po fazie grupowej rozlosowano pary z których zwycięscy przechodzili do finału. Wyglądało to następująco:
Para I: Zarański Jan - Klimek Mateusz
Zwycięzcą z tego pojedynku wyszedł Klimek Mateusz pokonując 2-0 przeciwnika.
Para II: Zając Przemysław - Stawiarski Jakub
Przemysław Zając nie dał szans dobrze grającemu Jakubowi Stawiarskiemu, wygrywając 2-0
Para III: Bieniek Jarosław - Wojtarowicz Dominik
Mecz bardzo wyrównany obydwa sety wygrane przez Dominika Wojtarowicza (13-11), tak więc 2-0 dla Dominika Wojtarowicza.

W tym momencie zostało trzech finalistów, którzy rozgrywali mecze między sobą i z tej trójki najlepszym i niepokonanym tego dnia okazał się Przemysław Zając zajmując pierwsze miejsce, drugie miejsce wywalczył Dominik Wojtarowicz wygrywając z Mateuszem Klimkiem a przegrywając z Przemkiem. Trzecie miejsce przypadło Mateuszowi Klimkowi, który przegrał obydwa mecze finałowe.

Zając Przemysław

Wojtarowicz Dominik

Klimek Mateusz

Warto wspomnieć iż większość meczy sędziował Naczelnik OSP Korzenna Stanisław Wojtarowicz, który wywiązał się z tej roli wzorowo.

Tak jak rok temu tak i teraz wielkie podziękowania składamy głównemu sponsorowi tych zawodów, koledze Marcinowi Jamrozowiczowi, który zasponsorował nagrody dla zwycięzców i to nie byle jakie. Za pierwsze miejsce zawodnik otrzymał wysokiej klasy telefon komórkowy z wbudowaną nawigacją satelitarną i aparatem fotograficznym. Za drugie miejsce przypadła nagroda w postaci nawigacji satelitarnej a za trzecie miejsce zawodnik otrzymał słuchawkę bluetooth do telefonu komórkowego wraz z ładowarką samochodową. Pozostali zawodnicy otrzymali smyczkę.
Nagrody wręczył naczelnik OSP Korzenna Stanisław Wojtarowicz wraz z Marcinem Jamrozowiczem.
Podziękowania należą się także Dominikowi Wojtarowiczowi, który ufundował trzy statuetki dla zwycięzców. Dziękujemy także wszystkim zawodnikom za sportową walkę i wzięcie udziału w turnieju.

Na koniec wszyscy uczestnicy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Zobacz Zdjęcia!