I miejsce na powiatowych zawodach!!!

Pierwsze miejsce zajęli nasi młodzieżowcy w powiatowym turnieju dla MDP w piłkę nożna.

30 sierpnia na koniec wakacji został zorganizowany pierwszy turniej w piłkę nożna dla MDP. Turniej rozgrywany był na dwóch orlikach, w Łącku oraz w Jazowsku. W zawodach udział wzięło 23 drużyny.

Nasza drużyna zawody rozpoczęła na orliku w Łącku gdzie grała w grupie z drużynami z Łącka, Mogilna oraz Mochnaczki Niżnej. W tej grupie nasi młodzieżowcy wygrali wszystkie mecze. Następnie rozegrane zostały mecze pomiędzy zwycięzcami trzech grup, gdzie MDP Korzenna również wygrała wszystkie mecze. Na tym zakończyła się rywalizacja na orliku w Łącku. Finały rozegrane zostały na orliku w Jazowsku gdzie o pierwsze miejsce zagrała nasza drużyna z chłopakami z MDP Podegrodzie.
Nasi chłopcy bez problemu pokonali rywali i zostali zwycięzcom pierwszego turnieju.

Należy dodać iż nasz zawodnik Paweł Chronowski został jednym z trzech zawodników nagrodzonym statuetką za najlepszego zawodnika zawodów, który zgromadził na swoim koncie 7 bramek.

Dziękujemy bardzo naszym chłopakom za to, że chciało im się poświęcić całą sobotę, dziękujemy opiekunom odpowiedzialnym za zawodników, dziękujemy wszystkim, którzy zorganizowali turniej.

zobacz zdjęcia!