Siedlce- pożar samochodu dostawczego!!!

W Siedlcach doszło do pożaru samochodu, spaleniu na szczęście uległo tylko siedzenie kierowcy.

Nowy miesiąc nasi strażacy rozpoczęli od gaszenia samochodu dostawczego, który zapalił się w Siedlcach.

2 października o godzinie 14:46 nasz zastęp został zadysponowany do miejscowości Siedlce, gdzie doszło do pożaru samochodu dostawczego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, równocześnie z zastępem z PSP, po rozpoznaniu ustalono, że pali się pod siedzeniem kierowcy. Drzwi oraz szyby w samochodzie były zamknięte, dlatego też ogień nie rozprzestrzenił się. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu wody na palący się element w samochodzie, oraz odłączeniu klem akumulatora.

Działania naszego zastępu trwały około godziny czasu.

W akcji udział brały:
- zastęp GBA OSP Korzenna