Kolejny turniej w ping-ponga rozstrzygnięty!!!

Dwunastu zawodników oraz wysokiej klasy nagrody w VIII edycji strażackiego turnieju w tenisa stołowego.

13 grudnia w remizie OSP Korzenna odbył się kolejny VIII strażacki turniej w tenisa stołowego.
W zawodach wzięło udział dwunastu strażaków. Gracze zostali podzieleni na trzy grupy po czterech zawodników. Następnie dwóch najlepszych z każdej grupy awansowało do dalszej rywalizacji.

Sędzią głównym zawodów był już tradycyjnie Naczelnik OSP Korzenna Stanisław Wojtarowicz.

W tej edycji o mistrza turnieju oraz jednocześnie o puchar prezesa OSP w finale między sobą zmierzyli się: Przemysław Zając, Paweł Szambelan oraz Mateusz Klimek. Po rozegraniu meczy finałowych (każdy z każdym) klasyfikacja wyglądała następująco:

Podium VIII turnieju strażackiego:

I miejsce: Przemysław Zając

II miejsce: Mateusz Klimek

III miejsce: Paweł Szambelan

Z roku na rok poziom zawodników jest coraz wyższy i mecze szczególnie te finałowe dostarczają wiele emocji i stoją na wysokim poziomie.

Puchary zwycięzcom wręczył Prezes OSP Korzenna Janusz Szambelan.
Sponsorem nagrody głównej był jak co roku pan Marcin Jamrozowicz, który w tym roku dla zwycięzcy turnieju ufundował nagrodę w postaci wysokiej klasy tablet.

Puchary za poszczególne miejsca oraz pozostałe nagrody (tablet, cyfrowy aparat fotograficzny) ufundował druh Mateusz Klimek oraz druh Dominik Wojtarowicz.

Składamy podziękowania wszystkim sponsorom za ufundowanie nagród. Jak co roku było o co walczyć. Bardzo bardzo dziękujemy i polecamy się na przyszłość.
Dziękujemy:

• Naczelnikowi OSP Stanisławowi Wojtarowiczowi za sędziowanie w zawodach.
  • Dominikowi Wojtarowiczowi za zorganizowanie turnieju.
  • Wszystkim sponsorom w szczególności panu Marcinowi Jamrozowiczowi
  • Wszystkim zawodnikom i kibicom.

Do zobaczenia za rok!