Korzenna - zderzenie dwóch samochodów osobowych.

W centrum Korzennej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - jedna osoba zabrana do szpitala.

15 marca o godzinie 07:07 nasz zastęp został zadysponowany do zdarzenia drogowego, które miało miejsce w centrum Korzennej, przy kościele.

Po przyjeździe ma miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Oba samochody znajdowały się poza jezdnią. Równocześnie z przyjazdem naszego zastępu na miejsce przyjechała karetka pogotowia ratunkowego, której ratownicy zajęli się osobą poszkodowaną.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem akumulatora w obu pojazdach, został zakręcony zawór w instalacji LPG w jednym z pojazdów. Podczas działań ratowniczych oraz czynności Policji strażacy prowadzili ruch wahadłowy.

Działania naszych strażaków trwały niecałą godzinę czasu.

W akcji udział brały:

- zastęp GBA OSP Korzenna