II Powiatowy turniej w piłkę nożną dla MDP.

Nie udało się obronić tytułu mistrzowskiego naszym chłopakom - zabrakło niewiele.

29 sierpnia na koniec wakacji został zorganizowany turniej dla MDP w piłkę nożną. Była to druga edycja tych zawodów. Tak jak w tamtym roku drużyny rywalizowały na dwóch orlikach, w Jazowsku i Łącku. W zawodach udział wzięło 24 drużyny.

Nasza drużyna swoje mecze rozgrywała na orliku w Jazowsku. W grupie zagraliśmy z kolegami oraz koleżankami z Jelnej, Kiczni oraz Muszynki. Po rozegraniu trzech meczy w grupie zdobyliśmy 6 punktów i niestety nasza drużyna odpadła z dalszej rywalizacji (zabrakło jednego punktu).

W tym roku zawody wygrała drużyna z Tabaszowej, drugie miejsce zajęło Mogilno, a trzecie Maszkowice.

Dziękujemy naszym chłopcom za poświęcony czas, za bardzo ambitne podejście do meczy. Liczymy, że nasza młoda drużyna w przyszłym roku powalczy o podium.

Szczegółowe wyniki można zobaczyć tutaj!