Zebranie sprawozdawcze MDP za 2016 rok.

19 lutego 2017 roku o godzinie 10:00 w remizie OSP Korzenna odbyło się zebranie sprawozdawcze dla MDP za 2016 rok.

Zebranie, już po raz ostatni w swojej kadencji, otworzyła dh Dominika Kubisz, dotychczasowa Przewodnicząca Rady Drużyny MDP Korzenna. Przywitała członków Zarządu OSP, Sztab Szkoleniowy oraz zebranych członków MDP. Następnie wybrano protokolanta, którym została dh Natalia Nikiel. Kolejnym punktem zebrania było sprawozdanie z działalności MDP, które przedstawił dh Kamil Pękała. Przypomniał wszystkim najważniejsze wydarzenia z udziałem naszej młodzieży z 2016 roku. Po prezentacji głos zabrał prezes Janusz Szambelan, który podziękował młodym druhom i druhnom za ich zaangażowanie w życie jednostki. Następnie wybrano nową Radę Drużyny, w skład której wchodzą: dh Kamil Pękała, dh Grzegorz Turski, dh Klaudia Grygiel, dh Alicja Turek, dh Anna Bajerska. Potem przedstawiciele Zarządu wręczyli dh Annie Bajerskiej i dh Kamilowi Pękale strażackie maskotki za ich pracę i zaangażowanie. Po tym głos zabrał dh Dominik Wojtarowicz, opiekun MDP. Podczas swojego wystąpienia przedstawił plan działalności na bieżący rok. Podziękował także młodzieży za owocną współpracę, a zwłaszcza dh Dominice Kubisz za wieloletnie pełnienie funkcji Przewodniczącej Rady Drużyny. Nie zapomniał także o wyrazach uznania dla dh Mateusza Klimka, który szczodrze wspiera działalność MDP.

Na koniec dh Dominika podziękowała wszystkim za przybycie, po czym oficjalnie zakończyła zebranie.