Wojnarowa - samochód uderzył w przepust

W Wojnarowej samochód osobowy wypadł z jezdni i uderzył w przydrożny przepust - jedna osoba poszkodowana.

1 maja o godzinie 19:54, nasz zastęp został zadysponowany do zdarzenia drogowego, które miało miejsce w miejscowości Wojnarowa (Mosteczna).

Po przybyciu naszego zastępu (pierwsza służba ratownicza) na miejsce zdarzenia, okazało się że samochód osobowy zjechał z jezdni i uderzył w przydrożny przepust. Samochodem podróżowała jedna osoba.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanemu, odłączono klemy akumulatora oraz zasypano sorbentem wyciekłe płyny eksploatacyjne.

Działania naszego zastępu trwały około pół godziny. (Po powrocie nasz zastęp został zadysponowany do kolejnego zdarzenia- tym razem do pożaru sadzy w przewodzie kominowym - szczegóły w kolejnym artykule).

W akcji udział brały:
- zastęp GBA JRG 1 PSP Nowy Sącz