III miejsce naszych dziewczyn na zawodach powiatowych w Podgrodziu

Dnia 25 czerwca 2017 roku odbyły się powiatowe zawody sportowo -pożarnicze, które rozgrywane były na stadionie w Podegrodziu. Brało w nich udział 16 drużyn męskich oraz 11 kobiecych, a wśród nich nasza wspaniała dziesiątka, która zajęła historyczne 3 miejsce. Jest to do tej pory największy sukces naszej kobiecej drużyny, w której skład wchodzą: Anna Śpiewak, Kinga Nikiel, Magdalena Kasprzyk, Klaudia Jasińska, Dominika Kubisz, Agnieszka Śpiewak, Jessica Halaś, Joanna Kubisz, Zuzanna Kożuch, oraz w roli mechanika Jakub Kapała. Męska drużyna z naszej gminy, tj. z Mogilna zajęła 8 miejsce. Wszystkim serdecznie gratulujemy i liczymy na dalsze sukcesy. Szczególnie ze strony dziewcząt, które udowodniły, że stać je na wiele i o więcej jeszcze mogą w przyszłości powalczyć.