IV Powiatowy Turniej w piłkę nożną dla MDP

Tak jak w tamtym roku, jeden mecz zaważył o wyjściu z grupy- wysoki poziom drużyn.

26 sierpnia na orliku w Jazowsku i Łącku odbył się III powiatowy turniej piłkarski dla drużyn MDP. W tej edycji wystartowało ponad 20 drużyn, które swoje mecze grupowe rozgrywały na dwóch orlikach w Jazowsku oraz Łącku. Po rozegraniu fazy grupowej zawody przeniosły się do Jazowska gdzie zostały rozegrane mecze finałowe.

Nasza drużyna swoje mecze rozgrywała w Jazowsku. Po rozegraniu trzech meczy zdobyła 4 punkty i niestety nie udało się wyjść z grupy.

Zawody wygrała drużyna z OSP Podegrodzie, drugie miejsce zajęła OSP Cieniawa a trzecie OSP Wierchomla Wielka.

Dziękujemy serdecznie organizatorom za zorganizowanie kolejny raz wspaniałego turnieju, dziękujemy szczególnie naszej drużynie za poświęcony czas oraz zaangażowanie.

Skład naszej drużyny:
Kacper Kubisz, Radosław Zając, Karol Zając, Karol Semla, Grzegorz Turski, Kamil Pękała Kamil Kakuba, Paweł Wojtarowicz, Jakub Kantor.
Opiekunem naszej drużyny był druh Jarosław Bieniek.