Korzenna- samochód osobowy wypadł z drogi

Na śliskiej jezdni, kobieta straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w ogrodzenie.

18 marca o godzinie 14:44, nasz zastęp został zadysponowany do zdarzenia drogowego, które miało miejsce w naszej miejscowości na drodze powiatowej Korzenna- Nowy Sącz.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód osobowy uderzył w ogrodzenie. W pojeździe znajdowała się poszkodowana, która była przytomna, świadoma i uskarżała się ból. Z samochodu nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanej, odłączone zostały klemy akumulatora, usunięto wyciek płynów za pomocą sorbentu oraz strażacy kierowali ruchem wahadłowo.

Działania naszego zastępu trwały około jednej godziny.

W akcji udział brały:
- zastęp GBA JRG1 PSP Nowy Sącz