Zwycięstwo naszych dziewcząt w Gminnych zawodach

14 września 2019 r. na stadionie LKS Królowa Górna przeprowadzono  gminne zawody sportowo-pożarnicze dla młodzieżowych drużyn pożarniczych w których wzięło udział 3 drużyny z terenu gminy Kamionka Wielka oraz 6 drużyn z gminy Korzenna.

Nasza zdolna młodzież pod wodzą druha Dominika Wojtarowicza wywalczyła pierwsze miejsce na Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych, które odbyły się w Królowej Górnej. Serdeczne gratulacje dziewczyny, oby tak dalej.

Zawody rozegrane zostały w konkurencjach:

-musztra,
-bieg sztafetowy 400 m z przeszkodami,
-ćwiczenie bojowe.

Klasyfikacja generalna gminy Korzenna przedstawia się następująco:

Chłopięca
Drużyna Pożarnicza:
1 miejsce Mogilno I z wynikiem łącznym 1043,0 pkt.
2 miejsce Wojnarowa  z wynikiem łącznym 1021,0 pkt.
3 miejsce Korzenna Centrum z wynikiem łącznym 962,0 pkt.
4 miejsce Mogilno II z wynikiem 927,0 pkt.

Dziewczęca Drużyna Pożarnicza:
1 miejsce Korzenna z wynikiem łącznym 1030,0 pkt.
2 miejsce Wojnarowa  z wynikiem łącznym 1000,0 pkt.

 

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS