Korzenna - zderzenie dwóch samochodów

Do kolizji dwóch samochodów doszło na drodze powiatowej w Korzennej.

9 maja o godzinie 14:33, nasi strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego, które miało miejsce w Korzennej, na drodze powiatowej, w okolicach sklepu Biedronka.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia, po rozpoznaniu okazało się, że doszło do zdarzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden samochód znajdował się poza drogą natomiast drugi znajdował się na jezdni, blokując jeden pas ruchu. Samochodami podróżowały cztery osoby, które znajdowały się na miejscu zdarzenia i nie uskarżały się na żadne dolegliwości. Z jednego samochodu doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przeprowadzeniu wywiadu z osobami biorącymi udział w zdarzeniu, odłączeniu klem akumulatora w obu pojazdach, kierowaniu ruchem wahadłowo, sorbcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz posprzątaniu jezdni z pozostałości po kolizji.

Działania naszego zastępu GLM trwały około jednej godziny
Działania naszego zastępu GBA trwały około dwóch godzin

Siły i środki:
- zastęp GBA JRG1 PSP Nowy Sącz
- zastęp GBA KSRG OSP Korzenna
- zastęp GLM KSRG OSP Korzenna
- zastęp GBA OSP Korzenna Centrum
- Policja

 

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS