Korzenna - poszukiwanie zaginionych krów

Nietypowa akcja strażaków - szukali oni zaginionych krów.

29 maja o godzinie 21:05, nasz zastęp został zadysponowany do pomocy w szukaniu krów, które jednemu z gospodarzy w Korzennej oddaliły się z pastwiska.

Działania strażaków polegały na poszukiwaniu krów do momentu, kiedy jedna z osób postronnych podjechała do strażaków i poinformowała, że wie gdzie zwierzęta się znajdują. Po sprawdzeniu miejsca okazało się, że krowy  znajdują się w stajni innego gospodarza właściciel zwierząt został o ty fakcie poinformowany a działania strażaków w tym momencie zakończyły się.

Działania naszego zastępu trwały około godziny czasu.

Siły i Środki:

- zastęp GLM KSRG OSP Korzenna
- zastęp GBA OSP Korzenna Centrum

 

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS