Ratujmy OSP Korzenna. Zbieramy na adwokata

Opis zrzutki

Nie pozwolimy zniszczyć 86 lat naszej tradycji. Mimo wielu przeciwności chcemy wciąż nieść pomoc, ratować ludzkie życie, zdrowie i mienie. Choć w XXI wieku w naszej remizie brakuje ubikacji, zostaliśmy odcięci od ogrzewania i o wszelkie remonty staramy się własnymi środkami, nie poddajemy się. Będziemy działać dopóki nam starczy sił. Wszystkie środki, którymi będziecie chcieli nas wesprzeć, przeznaczymy na honorarium dla prawnika, który podejmie się bronić strażaków w dalszych sprawach, być może sądowych, z władzami Gminy Korzenna, pozostałe środki przeznaczymy na doposażenie jednostki w sprzęt przeciwpożarowy.  

szczegóły na: www.zrzutka.pl - kliknij tutaj !!!

KRWIODAWSTWO

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS