Korzenna - samochód osobowy wypadł z jezdni

Prawdopodobnie oblodzona jezdnia była jedną z przyczyn kolizji drogowej.

28 grudnia o godzinie 8:27, nasze zastępy zostały zadysponowane do zdarzenia drogowego, które miało miejsce w Korzennej na drodze powiatowej w kierunku miejscowości Jasienna.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia po rozpoznaniu, okazało się, że samochód osobowy wypadł z jezdni i wpadł do rowu. Pojazdem podróżowało dwie osoby - kobieta w zaawansowanej ciąży oraz kilkuletnie dziecko. Osoby te nie odniosły widocznych obrażeń nie nie uskarżały się na jakieś dolegliwości.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy podróżującym, w pojeździe został odłączany akumulator oraz zakręcona została butla LPG. Strażacy kierowali ruchem wahadłowo.

Działania naszych strażaków trwały około trzy godziny.

Siły i środki:

- GBARt JRG 1 PSP NOWY SĄCZ
-  GBA MAN OSP KSRG KORZENNA
- GLMRt LUBLIN OSP KSRG KORZENNA
- GBA OSP KORZENNA-CENTRUM
- POLICJA
- ZRM 2x
- Pomoc Drogowa

 

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS