Korzenna - wypadek motocyklisty

Na drodze gminnej motocyklista wpadł do rowu - z obrażeniami został zabrany do szpitala.

13 kwietnia o godzinie 20:38, nasz zastęp został zadysponowany do zdarzenia drogowego, które miało miejsce na jednej z gminnych dróg w naszej miejscowości.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia, po rozpoznaniu, okazało się, że w zdarzeniu udział brał motocyklista, który stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu.  Poszkodowany kierowca jednośladu był przytomny,  w kontakcie z widocznymi obrażeniami.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy przedmedycznej, pomocy w transporcie poszkodowanego do karetki oraz zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia do zakończenia działań prowadzonych przez Policje.

Działania naszego zastępu trwały około dwie godziny.

Siły i środki:
- zastęp GBARt JRG1 PSP Nowy Sącz