VIII Turniej w piłkę nożną dla MDP

 

Nasza drużyna żeńsko - męska wzięła udział w turnieju.

19 drużyn i prawie 200 uczestników wzięło udział w VIII Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych „Orlik 2021”, który odbył się 21 sierpnia br. na orlikach w Łącku i Jazowsku.
W wyniku rozgrywek I miejsce zajęła MDP z OSP Binczarowa, II miejsce zajęła MDP z OSP Obidza, III miejsce zajęła MDP z OSP Ptaszkowa a IV miejsce zajęła MDP z OSP Maszkowiece.
Dla drużyn, które zajęły czołowe lokaty były puchary, dyplomy oraz promesy na zakup sprzętu sportowego. Drużyny otrzymały za zajęcie pierwszego miejsca 600 zł, za drugie miejsce 400 zł a za miejsce trzecie 300 zł. Puchary, dyplomy oraz promesy wręczyli Pan Marek Kwiatowski – Starosta Powiatu Nowosądeckiego oraz Roman Potoniec – Przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego. Organizatorem turnieju był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Nowym Sączu a w szczególności komisja ds. MDP. Turniej udało się zorganizować dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatu Nowosądeckiego w ramach programu „Bezpieczne Sądeckie”. Turniej wsparł też Wójt Gminy Łącko, który udostępnia orliki w Łącku i Jazowsku.


Bardzo serdecznie dziękujemy naszej młodzieży za udział w zawodach, za zaangażowanie i dobry humor. :)
Po zawodach młodzież wraz z ich opiekunem  udali się do Nowego Sącza  na słynne lody.

tekst: źródło: ZOSPRPNS.plstatystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS