Tragiczny poranek


W Dniu 24.10.2009 r. około godziny 8.00 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku drogowego.

Po przybyciu do remizy strażacy dowiedzieli się, że będą mieć do czynienia z wypadkiem drogowym w miejscowości Wojnarowa. Po dotarciu na miejsce zdarzenia przystąpili do dzieań ratowniczych wspólnie z OSP Wojnarowa, które bylo już na miejscu. Zdarzenie bylo tragiczne w skutkach, gdyż potrącony rowerzysta zostal wciągnięty pod samochód przewożący mleko i nie miał szans na przeżycie.

Na miejsce wypadku szybko przyjechało pogotowie ratunkowe i lekarz stwierdził zgon. Działania naszych strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku i pomocy w wyciągnięciu rowerzysty z pod samochodu.
W zdarzeniu udział brały jednostki: OSP Korzenna, OSP Wojnarowa, dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej, Policja, Pogotowie ratunkowe.

W akcji udzial brali: Józef Kasprzyk, Dominik Wojtarowicz, Jarosław Bieniek, Bartłomiej Bajorek, Przemysław Zając
Zobacz zdjęcia!

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS