Zebranie sprawozdawcze za 2021 rok

W niedzielne przedpołudnie 30 stycznia w remizie OSP Korzenna odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze za 2021 rok.

Otwierając zebranie wiceprezes OSP Jarosław Bieniek przywitał zaproszonych gości oraz przybyłych na zebranie druhen i druhów. W tym roku zagościli u Nas  przedstawiciel powiatu, Pani Zofia Nika, Pan Wojciech Wideł zastępca kierownika Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji rolnictwa, przewodniczący Rady Gminy w Korzennej Szymon Semla, Komendant Gminny dh Paweł Rola, nasi Przyjaciele z Nowe Lubowni na czele z druhem Jano Wojciakiem członkiem Zarządu Krajowej na Słowacji oraz członkowie honorowi pan Waldemar Olszyński oraz Jan Budnik.

Przewodniczącym zebrania jednogłośnie został pan Waldemar Olszyński. Przewodniczący podziękował za wybór i poprowadził zebranie zgodnie z porządkiem.

Wiceprezes OSP przedstawił sprawozdanie z działalności OSP Korzenna i plan działania na rok 2022. Na zakończenie sprawozdania podziękował wszystkim za wsparcie finansowe działalności OSP.

Dh-na Lucyna Szambelan przedstawiła sprawozdanie finansowe za 2021 rok oraz plan finansowy na bieżący rok. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej dh Jan Żuchowicz przedstawił sprawozdanie oraz złożył wniosek o udzielenie absolutorium Zarządowi OSP za 2021 rok.

Następnie była dyskusja i wystąpienia zaproszonych gości, którym bardzo dziękujemy za "dobre słowo".

Po zakończeniu wystąpień zaproszonych gości i dyskusji zostały przyjęte uchwały i wnioski przedstawione przez Komisje Uchwał i Wniosków. Przed zakończeniem zebrania Komendant OSP podziękował za udzielenie absolutorium oraz zaprosił gości i druhów na poczęstunek. Po czym Przewodniczący ogłosił zakończenie zebrania.