M.D.P. Dzisiaj

NASZA M. D. P.

W tej części wszystkie informacje dotyczące naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Kilka informacji z niedalekiej przeszłości i te które mają miejsce na bieżąco. Tak ,że zapraszam wszystkich zainteresowanych do śledzenia informacji z działań naszej M.D.P. .

Gminne zawody sportowo-pożarnicze -Grybów 2012

Ślubowanie MDP

Powiatowe zawody MDP

MDP na Słowacji

Pierwsze zebranie sprawozdawcze dla MDP

IV Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pt. "Młodzież zapobiega pożarom"

Młodzi członkowie MDP

Turniej w tenisa stołowego MDP chłopców - grudzień 2011

Zbiórka Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

Gminne zawody sportowo-pożarniczw w Grybowie

Zobacz Zdęcia!

Zbiórka Dziewczęcej Drużyny Pożarniczej kl. VI
ćwiczenia udzielania pierwszej pomocy

Turniej tenisa stołowego MDP kl. VI

Wizyta MDP w JRG1 PSP Nowy Sącz

Egzamin MDP 2011 r.

Gminny turniej wiedzy pożarniczej - Wojnarowa 2011

Strażacki turniej tenisa stołowego MDP - Gimnazjum 2011

Korzenna-Mogilno impreza integracujna MDP

Zobacz Zdjęcia

Powaitowe Zawody MDP 2010 r.

Zobacz Zdjęcia !

Gminne zawody sportowo- pożarnicze MDP 2010 r.

Warsztaty fotograficzne dla MDP

18 nowych członków MDP

Turniej tenisa stołowego MDP OSP Korzenna - klasa VI

Zobacz Zdjęcia!

Impreza integracyjna 2010 r.

Zobacz Zdjęcia!

Rezurekcja z udziałem MDP 23.03.2008 r.

Ślubowanie MDP 1 czerwiec 2008 r.

ANDRZEJKI !!!

Co roku w "Andrzejki"  Zarząd OSP w Korzennej organizuje dla wszystkich członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej dyskoteke na której wszyscy świetnie sie bawią. Od jakiegoś czasu "imprezę" tą prowadzi znany w społeczności gminnej Tomasz Gad, który zawsze mile wspomina pobyt w naszej jednostce. Nad bezpieczeństwem młodzieży zawsze czówają starsi druhowie na czele z Komendantem i Naczelnikiem OSP.
Zobacz Zdjęcia!

WYCIECZKA NA PRZEHYBĘ !!!

Nasi i nie tylko naśi druhowie MDP wzieli udział w zorganizowanej wycieczce na Przehybe. W zorganizowanej przez Zarząd Gminny OSP wyprawie udział wzieły wszystkie Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z naszej Gminy.

ZAWODY STRAŻACKIE !!!

Nasza Drużyna co rocznie bierze udział w zawodach strażackich. W większości przypadków kończy sie to na uczestnictwie w zawodach na stopniu powiatowym. Dobre wyszkolenie i dużo treningów skutkuje tym, że "młodzieżówka" uważana jest za faworytów każdej edycji zawodów na szczeblu gminnym. Przy okazji gratulujemy wszystkim druhom z OSP Korzenna, którzy w wieku młodzieżowym reprezentowali naszą jednostkę i osiągali z Nią wielkie sukcesy. GRATULUJEMY  I DZIĘKUJEMY !!!

KOLĘDOWANIE !!!

Starsi i młodsi, przebrani i mniej przebrani, Diabełek z widełkami, Śmierć z kosą, Aniołek i mundury strażacki. Oto nasza Drużyna, która co rocznie w okresie świąt Bożego Narodzenia nawiedza nasze domy. Śpiewają, przedstawiają różne scenki i zabawiają domowników. W taki sposób kolędują najlepsi kolędnicy na świecie. Przy tej okazji należy kierować szczególne słowa uznania dla druha Janusza Miczołka i Dominika Wojtarowicza, którzy są organizatorami i pomysłodawcami tej grupy. POWODZENIA !!!
Zobacz Zdjęcia!

"MAM TALENT" - DO MALOWANIA !!!

Kilka zdjeć z naszych wnętrz remizy, czyli przepiękne obrazy, rysunki ... namalowane na ścianach wewnętrznych budynku OSP poprzez utalentowanych członków MDP. Rysunki naprawde robią ogromne wrażenie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do oglądnięcia wszystkich malowideł do remizy.