Strażacki turniej w tenisa stołowego

 

3 grudnia w remizie OSP Korzenna odbył się XIV strażacki turniej w tenisa stołowego.

W zawodach wzięło udział trzynastu zawodników. Gracze zostali podzieleni na trzy grupy. Następnie dwóch najlepszych z każdej grupy awansowało do dalszej rywalizacji. W tej edycji o mistrza turnieju oraz jednocześnie o puchar Prezesa OSP w finale między sobą zmierzyli się : Przemysław Zając , Krzysztof Bajorek , Arkadiusz Zając. Po rozegraniu meczy finałowych ( każdy z każdym) klasyfikacja wyglądała następująco :

1 miejsce Przemysław Zając

2 miejsce Krzysztof Bajorek

3 miejsce Arkadiusz Zając

Z roku na rok poziom zawodów jest coraz wyższy i mecze szczególnie te finałowe dostarczając wiele emocji i stoją na wysokim poziomie.

Puchary oraz nagrody rzeczowe zwycięzcom wręczyli Prezes OSP Korzenna Janusz Szambelan wraz z Druhem Dominikiem Wojtarowiczem.

Dziękujemy Druhom Dominikowi Wojtarowiczowi oraz Arkadiuszowi Zającowi za zorganizowanie turnieju oraz ufundowanie pucharów i nagród rzeczowych również dziękujemy Radnemu Powiatowemu panu Marcinowi Bulandzie za ufundowanie nagród rzeczowych dla uczestników turnieju.

Wszystkim którzy wzięli udział w turnieju Dziękujemy za udział a zwycięzcom Gratulujemy!

Widzimy się za rok!

 

 

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS