Sukces naszej młodzieży


W dniu 25 marca 2023r. odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w remizie OSP Jasienna. Naszą jednostkę reprezentowało 8 osób, które pokazały się z jak najlepszej strony. Klasyfikacja końcowa w kategoriach wyglądała następująco;

Klasy I-IV:

1 miejsce: Patrycja Bieniek

Klasy V- VIII:

2 miejsce Filip Oracz

Szkoły ponadpodstawowe:

1 miejsce Lidia Włodarz
2 miejsce Kinga Kita

Naszą jednostkę na zawodach Powiatowych będą reprezentowały Patrycja Bieniek oraz Lidia Włodarz. W tym miejscu warto zaznaczyć iż Lidia Włodarz po raz 3 z rzędu wygrywa gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej.

Naszym dziewczynom na szczeblu powiatowym życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.

Naszą jednostkę reprezentowali: Lidia Włodarz, Kinga Kita, Weronika Kostecka, Patrycja Bieniek, Maciej Krasiński, Filip Oracz, Michał Kasprzyk i Paweł Kasprzyk.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju oraz dziękujemy za czas poświęcony na przygotowania.

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS