21,15 litra krwi zebrano podczas kolejnej akcji

21,15 litrów krwi, zebrano podczas kolejnej Akcji Honorowego Oddawania Krwi im. Ks. Artura Babika.

25 września 2023 roku, po raz kolejny OSP Korzenna zorganizowała akcję oddawania krwi. Do remizy między godziną 9:00 a 14:00 przybyło 62 osób, które chciały podzielić się cennym darem – krwią. W ostatecznym rozrachunku krew oddało 47 śmiałków 15 osób z przyczyn zdrowotnych nie mogło tego uczynić.

Jak zawsze, akcja odbywa się przy pomocy firm i zaangażowaniu wielu osób, którym należą się podziękowania. Podziękowania dla Księży, lokalnych mediów tj. sadeczanin.info,  dts24.pl oraz radia RDN Nowy Sącz za nagłośnienie akcji. Dziękujemy firmie reklamowej DRUKARNIA NETRIUM z Nowego Sącza za wydrukowanie plakatów. Dziękujemy panu Józefowi Nika z piekarni „Nika” w Nowym Sączu za poczęstunek a Paniom za przygotowanie obiadu dla personelu medycznego. Ogromnie podziękowania należą się naszemu Komendantowi Stanisławowi Wojtarowiczowi, który rok rocznie (a w zasadzie dwa razy w roku) czuwa nad całością i angażuje swoje siły do przygotowania akcji. To w dużej mierze dzięki niemu akcje się odbywają i przebiegają tak sprawnie. Oczywiście główne podziękowania kierujemy do wszystkich przybywających do naszej remizy celem oddania krwi – bez Was ta akcja nie miałaby sensu!

I już dziś zapraszamy na kolejną akcję, która odbędzie się we wrześniu 2023 roku.

„Bo miłość to nie są słowa” – podziel się miłością.

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS