4 miejsca naszych dziewczyn

13 kwietnia w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Stadłach odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ph. Młodzież Zapobiega Pożarom”. Uczestnicy w pierwszej części rozwiązywali testy pisemne a najlepsi odpowiadali na pytania ustnie.

Nasz
ą gminę reprezentowały, Patrycja Bieniek oraz Lidia Włodarz, które zajęły pierwsze miejsce w swoich grupach na szczeblu gminnym.

Po cz
ęści pisemnej obie dziewczyny zajmowały pierwsze miejsce i znalazły się w gronie pięciu finalistów, którzy losowali pytania i musieli na nie odpowiedzieć przed komisją.

Ostatecznie Patrycja jaki i Lidka zaj
ęły czwarte miejsce.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia na szczeblu wojewódzkim.

Bardzo serdecznie gratulujemy zaj
ętych miejsc. Dziękujemy za poświęcony czas na naukę. Dziękujemy opiekunowi Dominikowi za opiekę nad dziewczynami oraz przygotowanie do zawodów.