Korzenna - dachowanie samochodu osobowego


15 września o godzinie 22:49, nasz zastęp został zadysponowany do zdarzenia drogowego, które miało miejsce w naszej miejscowości na drodze powiatowej. W zdarzeniu udział brał jeden pojazd, który wypadł z jezdni i jazdę zakończył na dachu. Po przybyciu na miejsce zdarzenia służb ratowniczych okazało się, że na miejscu nie ma osoby podróżującej samochodem.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przeszukaniu pobliskiego terenu w celu odnalezienia kierowcy oraz postawieniu samochodu na koła.

Działania naszego zastępu trwały około godziny czasu.

Siły i Środki:
- zastęp GBARt JRG1 PSP Nowy Sącz
- zastęp GBARt MAN OSP Korzenna - KSRG
- zastęp GBARt OSP Korzenna Centrum

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS