Sieldce - samochód osobowy wypadł z jezdni


24 września o godzinie 11:36, nasz zastęp został zadysponowany do zdarzenia drogowego w miejscowości Siedlce.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia, po rozpoznaniu okazało się, że samochód osobowy wypadł z jezdni i swoją jazdę zakończył w przydrożnym rowie. Pojazdem podróżował sam kierujący, który znajdował się w samochodzie.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomocy załodze karetki w przetransportowaniu kierowcy do karetki, odłączeniu klem akumulatora w pojeździe oraz kierowaniu ruchem wahadłowo.

Działania naszego zastępu trwały około pół godziny.

Siły i środki:
- zastęp GBARt JRG1 PSP Nowy Sącz
- zastęp GBARt MAN OSP Korzenna - KSRG
- zastęp GBARt OSP Siedlce
- Zespół Ratownictwa Medycznego
- Policja

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS