Trzycierz - kolizja trzech pojazdów

Trzy pojazdy zderzyły się na drodze powiatowej - jedna osoba został poszkodowana.

8 października o godzinie 15:09, nasz zastęp został zadysponowany do miejscowości Trzycierz, gdzie doszło do zdarzenia drogowego.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia po rozpoznaniu okazało się, że doszło do zderzenia trzech pojazdów, dwa pojazdy znajdowały się na poboczu drogi a jeden uderzył w przydrożny przepust. Samochodami łącznie podróżowało 7 osób,  jedna z nich uskarżała się na dolegliwości.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy przedmedyczne osobie poszkodowanej, odłączeniu klem akumulatora w pojazdach oraz neutralizacji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Wprowadzony został ruch wahadłowy.

Działania naszego zastępu trwały około trzy godziny.

Siły i środki:
- zastęp GBARt JRG1 PSP Nowy Sącz
- zastęp GBARt MAN OSP Korzenna - KSRG
- Zespół Ratownictwa Medycznego
- Policja - 2X

 

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS