Zewnętrzny defibrylator AED na ścianie naszego budynku

NIE ZWALNIAMY TEMPA

UWAGA!

Chcemy podzielić się ważną informacją z naszą społecznością Od dzisiaj na budynku naszej remizy znajduje się zewnętrzny defibrylator AED. To urządzenie może być kluczowe w przypadku nagłego zatrzymania krążenia w pobliżu naszej remizy.

Jeśli zdarzy się taka sytuacja, nie wahaj się sięgnąć po nasz defibrylator AED, który jest zamontowany na ścianie budynku. Po zbiciu szybki i przekręceniu kluczyka należy przekręcić w lewo obudowę i wyciągnąć urządzenie, automatycznie uruchomi się syrena alarmowa na dachu budynku, informując naszych strażaków, aby mogli wesprzeć działania medyczne.

Pamiętaj, że AED to urządzenie medyczne, które może przywrócić prawidłową pracę serca podczas nagłego zatrzymania krążenia.

Prosimy o udostępnienie tej informacji, aby jak najwięcej osób wiedziało o obecności tego urządzenia i mogło z niego skorzystać w razie potrzeby.

Podziękowania należą się naszemu Prezesowi Januszowi Szambelanowi za ogromne zaangażowanie w pozyskanie defibrylatora oraz serdeczne podziękowania należą się panu Łukaszowi Fyda za profesjonalną usługę zamontowania i podłączenia urządzenia na budynku naszej remizy.statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS