Korzenna - pożar mieszkania

W budynku wielorodzinnym doszło do pożaru jednego z mieszkań - nikt nie ucierpiał.

21 kwietnia o godzinie 0:35, nasz zastęp został zadysponowany do pożaru w jednym z mieszkań w naszej miejscowości.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia, po rozpoznaniu, okazało się że doszło do pożaru w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym. Wszystkie osoby zamieszkujące budynek opuściły mieszkania przed przybyciem straży i nikt nie uskarżał się na żadne dolegliwości.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu dopływu prądu z przez wyłączenie na bezpieczniku, podaniu dwóch prądów wody w natarciu na palące się przedmioty. Po ugaszeniu ognia mieszkanie zostało opróżnione z nadpalonych elementów a te następnie przelane wodą.  Na koniec budynek został sprawdzony kamerą termowizyjną.

Działania naszego zastępu trwały około trzy godziny.

Siły i środki:
- zastęp GBARt JRG1 PSP Nowy Sącz
- zastęp GBARt MAN OSP Korzenna - KSRG
- zastęp GCBA OSP Wojnarowa- KSRG
- zastęp GBARt OSP Korzenna Centrum
- Policja

 

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS