Eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

 

Dziś w Małopolskim Muzeum Pożarnictwa w Alwerni odbyły się eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Powiat nowosądecki jak i naszą jednostkę w trzeciej kategorii reprezentowała Lidia Włodarz, która okazała się bezbłędna w teście pisemnym, zdobywając maksymalną liczbę punktów: 40

Tym samym zakwalifikowała się do dogrywki ustnej. W dogrywce razem z Lidką stanęło 10 uczestników, którzy również uzyskali maksymalną liczbę punktów. Niestety po zaciętej walce nasza druhna kończy zmagania w pierwszej 10 województwa. Lidka, jako jednostka jesteśmy niezmiernie dumni, że w swoich szeregach mamy taką druhnę. Serdecznie gratulujemy osiągniętego miejsca. Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej jednostki oraz wysiłek włożony w przygotowania. Podziękowania należą się również opiekunowi MDP dh. Dominikowi Wojtarowiczowi za poświęcony czas oraz przygotowanie naszej druhny. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS