Kolejny nowy sprzęt na wyposażeniu jednostki OSP Korzenna


Na wyposażeniu naszej jednostki pojawił się nowy sprzęt; defibrylator AED. To kluczowe urządzenie do ratowania życia w nagłych sytuacjach. Jest to profesjonalny, w pełni automatyczny defibrylator, którego można użytkować nawet

w najbardziej ekstremalnych warunkach, by ratować ludzkie życie.

W ostatnim czasie to już drugi defibrylator AED, który pojawił się na wyposażeniu naszej jednostki, pierwszy został zamontowany na ścianie budynku naszej remizy, by służył całej lokalnej społeczności, teraz drugi defibrylator zasilił wyposażenie średniego samochodu ratowniczo- gaśniczego marki MAN. Od teraz będziemy w stanie podjąć błyskawiczną akcje ratowniczą w przypadku nagłego zatrzymania krążenia. Zakup został zrealizowany z promesy, którą otrzymaliśmy podczas naszego jubileuszu 90-lecia od Wójta Gminy Korzenna jak i również ze środków własnych OSP.

Zakup realizowany był poprzez centrum 998.pl – sklep strażacki Nowy Sącz . Dziękujemy za współpracę oraz profesjonalną obsługę zamówienia niezwykle istotnego urządzenia

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS