BEZKONKURENCYJNY DOMINIK WOJTAROWICZ - GRATULUJEMY !!!

W dniu 12. 12. 2009 r. w naszej jednostce odbyły sie zawody w tenisa stołowego, organizowanego już po raz III przez zarząd OSP Korzenna. W turnieju udział wzieło 10 druhów w tym jedna dziewczyna. Zawodników podzielono na dwie grupy pięcioosobowe z których dwóch najlepszych awansowało do najlepszej czwórki. Turniej wygrał druh Dominik Wojtarowicz który w tym dniu nie miał sobie równych. Drugie miejsce wywalczył Przemysław Zając (KICEK), a trzecie przypadło Mateuszowi Klimkowi.
Po rozstrzygnięciu wyników zostały wręczone puchary, nagrody i oczywiście Puchar Przechodni Prezesa Zarządu OSP Korzenna. Gratulacje wraz nagrodami wręczyli jak co roku Prezes OSP Korzenna Janusz Szambelan wraz z  Naczelnikiem OSP Stanisławem Wojtarowiczem. 
Na szczególne słowa podziekowania zasługuje Marcin Jamrozowicz, który w tym roku był głównym sponsorem, fundując na prawde bardzo ciekawe i fajne nagrody (za pierwsze miejsce zwycięzca otrzymał nawigacje samochodową) a każdy uczestnik otrzymał jakiś gadżet. 
Należy jeszcze wspomnić o oficialnym podziękowaniu dla Marcina Jamrozowicza w formie pisanej, otrzymane można powiedzieć że od wszystkich uczestników i jak sam Marcin później powiedział było to dla niego bardzo miłe i wzruszające przeżycie - jeszcze raz serdecznie dziękujemy i polecamy się na przyszłość :)

GRUPA A:
W. Wojtarowicz
M. Bielak
J. Zarański
D. Rosiek
P. Zając

W. Wojtarowicz 1
M. Bielak          2

J. Zarański 2
D. Rosiek  0

P. Zając           2
W. Wojtarowicz 0

D. Rosiek 0
M. Bielak  2

J. Zarański        2
W. Wojtarowicz 0

M. Bielak 0
P. Zając  2

D. Rosiek          1
W. Wojtarowicz 2

J. Zarański 0
M. Bielak   2

J. Zarański 0
P. Zając    2

D. Rosiek 0
P. Zając   2
GRUPA B:
G. Węgrzynowski
M. Klimek
D. Wojtarowicz
J. Bieniek
B. Bajorek

G. Węgrzynowski 1
M. Klimek           2

D. Wojtarowicz 2
J. Bieniek         0

B. Bajorek          0
G. Węgrzynowski 2

J. Bieniek 2
M. Klimek 1

D. Wojtarowicz   2
G. Węgrzynowski 0

M. Klimek   2
B. Bajorek 0

G. Węgrzynowski 2
J. Bieniek           1

B. Bajorek 0
J. Bieniek  2

D. Wojtarowicz 2
M. Klimek         0

D. Wojtarowicz 2
B. Bajorek        0

PÓŁFINAŁY:

P. Zając   2
M. Klimek 1

D. Wojtarowicz 2
M. Bielak          1

FINAŁ:

Mecz o III Miejsce:

M. Bielak  1
M. Klimek 3


Mecz o I Miejsce:

P. Zając           0

D. Wojtarowicz 3

Zobacz Zdjęcia !

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS