Wykłady o działalności i funkcjonowaniu OSP KORZENNA

W dniu 10. 12. 2009 r. w Gimnazjum w Korzennej nasi druhowie przeprowadzili wykład dotyczący naszej OSP. Opowiadali na czym polega funkcja straży pożarnej i co należy do ich obowiązków. Przedstawili też kilka rzeczy przyniesionych ze sobą m.in. ubiór strażaka (galowy, bojowy), pokazali jak działają radjostacje i do jakiego celu są one przeznaczone. Duże zainteresowanie było aparatami tlenowymi. Strażacy zaprosili wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej remizy i zabaczenia od wewnątrz jak to wszystko wygląda. 
Wykłady przeprowadzone były dla klas I gimnazjum. Na koniec uczniowie wraz z Panią Dyrektor bardzo serdecznie podziękowali za przybycie i opowiedzenie im o Straży Pożarnej.

Zobacz Zdjęcia !

 

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS