KALENDARZ STRAŻACKI 2010

W ostatnich dniach jak co roku nasi Druhowie odwiedzali gospodarstwa domowe zostawiając kalendarz strażacki i życząc wszystkim domownikom "zdrowych, wesołych świąt...". Dziękujemy wszystkim za ciepłe przyjęcie strażaków i za datki pieniężne, które w dzisiejszych czasach są bardzo dużą pomocą dla funkcjonowania OSP. "SERDECZNIE DZIĘKUJEMY"
Kalendarz na rok 2010 powstał m.in. dzieki hojności kilku sponsorów, których wizytówki widnieją wewnątrz kalendarza. Dla tych osób przekazujemy jeszcze raz wielkie podziękawania.
Kalendarz przedstawia kilkanaście zdjęć z działań i uroczystości strażackich w 2009 roku. Warto też dodać że znalazło sie miejsce na adres naszej strony (www.ospkorzenna.pl), dzięki któremu na pewno stronę zacznie odwiedzać coraz więcej ludzi.

Jeśli ktoś z niewiadomych przyczyn nie dostał kalendarza,lub ktoś chciałby nasz kalendarz nabyć proszę o kontakt:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
gg: 1513965

 

statystyka
Copyright 2009 Straż Pożarna w Korzennej |  by MemfiS